2022 Yılı Haziran Ayı Meclis Kararı Özeti

Karar Tarihi: 06 Haziran 2022 14:57
Dosya Adı İşlem
haziran-mko1.docx İNDİR

SİMAV BELEDİYE MECLİSİNİN 2022 HAZİRAN AYI
MECLİS KARAR ÖZETLERİ

 

Simav Belediye Meclisi Meclis Başkanı Belediye Başkanı  Av. Adil BİÇER, Meclis Üyeleri Fatih KALAY, Mehmet YÜCEL, Orhan AKBOĞA, Şener KAZCIOĞLU, Ahmet YAMAN, Hicret KARAMAN KAYMAK, Recep GÜLEÇ, Abbas BİROĞUL, Yüksel MAZILI, Ali BAL, İsmail BOZYİĞİT, Barış ÖZYURT ve Erdoğan KILIÇ’ ın iştiraki ile 06.06.2022 Pazartesi günü saat: 18.30’da toplandı.

 

Gündem Maddelerinin müzakerelerine geçildi.

  1. Gündemin 1. Maddesinde yazılı olan Pençe Kilit Operasyonunda şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Hüseyin CANKAYA’ nın isminin, İlçemizde bulunan uygun bir cadde veya sokağa verilmesi konusunun yapılan müzakeresinde; Esenevler Mahallesi 24. Caddeye Şehit Piyade Uzman Çavuş Hüseyin CANKAYA isminin verilmesine oybirliği ile karar verildi.
  2. Gündemin 2. maddesinde yazılı olan Esenevler Mahallesi 3. Dönem Muhtarlık görevini yaparken Koronovirüs nedeniyle vefat eden Merhum Ali ALTINTOP’un isminin, İlçemizde bulunan uygun bir cadde veya sokağa verilmesi konusunun yapılan müzakeresinde; Esenevler Mahallesi 11. Caddeye Muhtar Ali ALTINTOP isminin verilmesine oybirliği ile karar verildi.

 

Gündemde görüşülecek başka bir konu ya da gündem maddesi bulunmadığından oturum kapandı. 06.06.2022

 

 

                                                                                                                Av. Adil BİÇER

                                                                                Belediye Başkanı

 

Belediye Yazılımı: Simav Belediyesi © Tüm Hakları Saklıdır.